PUKKA

Keyifli vakit
geçireceğiniz
nezih bir ortamSadece eşsiz lezzetleriyle değil, şehrin en nezih bölgesinde bambaşka bir dünya olan pukka, konforlu ve zevkli döşenmiş kapalı alanıyla veya dilerseniz yemyeşil ve keyifli kocaman bahçesiyle misafirlerine konforu yaşatmak üzere tasarlandı.

Yazın tadını
çıkarmak için idealZevkle döşenmiş bahçesiyle açıkhavada nefis bir yemek yiyebilir veya keyifle kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Siz keyfini çıkarırken çocuklarınız da çocuk oyun alanımız pukkaland’da neşeli vakit geçirebilir.

Pukka Cafe ve Bistro; günün her saatinde keyifli zaman geçirmeniz ve harika bir deneyim yaşamanız için özenle tasarlandı.

Burda zaman
her anıyla size özel
ve ayrıcalıklıKeyifli kahvaltıları, nefis yemekleri, dünyanın en kaliteli kahveleri, özel tatlıları, ferahlatan kokteylleri ve içecekleriyle, güler yüzlü ve seçkin hizmet anlayısıyla bu kaliteye sizleri de davet ediyoruz.

Sadece
doymak için değil,
Kendinizi şımartmaya
gelin !Damağınıza layık gurme lezzetlerin, Elazığ’daki tek adresinde gelin, bugüne kadar tatmadığınız onlarca lezzetleri tadın.

 

Keyifli bir kahve molasına ne dersiniz ?Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırlanan, kahve çeşitlerini, geleneksel Türk kahvesi ve eşsiz İtalyan çikolatasını yudumlarken günün stresinden kurtulun...