KURUMSAL

PUKKA BİSTRO & LOUNGE

Pukka Bistro & Lounge; Elazığ’da modern kafe ve restaurant kültürünün öncüsü olarak 2009 yılında kafedo markasının çatısı altında hizmet hayatına başlamıştır. Geçen zaman içinde pek çok yeniliğin öncülüğünü de yapan Pukka Bistro & Lounge, kafedo markasının çok ilerisinde vizyoner duruşu sebebiyle kendi marka kimliğini kazanarak özgün markası, daha kaliteli ve lezzetli sunumları ile şimdiki marka kimliğine kavuşmuştur.

Pukka Bistro & Lounge, başta lider ruhlu insan kaynakları anlayışını, küresel ölçekli kurum kültürünü ve üretimin her aşamasında yüksek çevre bilincini her şeyden önce tedarikçi-çalışan-bayi-müşteri zincirindeki sevgi köprüsünü prensip edinmiştir.

Ulusal ve uluslararası konumlandırılmış Pukka markası 2019 yılında yeni yatırımcısı Serdar Yapı ve İnşaat Ltd. Şti. ile, yepyeni bir yapıya kavuşarak daha iyi hizmet, daha kaliteli ürünler, keyifli zaman ve daha iyi sunumlarla hizmet vermaya devam etmektedir.

SERDAR YAPI VE İNŞAAT LTD. ŞTİ.

Bölgenin ve Türkiye’nin stratejik öneme sahip pek çok taahüt işleri, üstyapı ve konut projelerini başarıyla tamamlayarak ülkemizin önde gelen şirketlerinden biri olan Serdar Yapı İnşaat Ltd. Şti., Başta inşaat ve taahhüt olmak üzere maden, petrol ve hizmet sektörleri olmak üzere pek çok sektörde faaliyet göstererek istihdam sağlamaktadır.

Faaliyet alanı olan inşaat ve taahüt haricinde pek çok girişimde de bulunarak hem bölgesine hem de Elazığ’a önemli katkılarda bulunan Serdar Yapı İnşaat Ltd. Şti., bölgesel ihtiyaç ve ulusal vizyonumuzu dikkate alarak yeni pek çok yatırım için AR-GE çalışmalarını sürdürmektedir.

Pukka petrol ve Pukka Cafe Bistro & lounge dahil olmak üzere hizmet alanında pek çok iştirake dahil olan Serdar Yapı İnşaat Ltd.Şti., Elazığ bölgesinde yaşanan deprem sonrası Toki ve Çevre Şehircilik işbiriliği ile inşa edilen konut projelerinde de önemli çözüm ortaklarından biri olarak yerini almıştır.